| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Nokia 5230 si vreau sa-mi schimb cartela.Ce trebuie sa fac cum o schimb. funda

4 răspunsuri:
| iulia999 a răspuns:

Pai te duci la magazinul de unde tiai luat cartela(Orange voda cosmo)iti opresti abonamentul dupa care iti ei alta acrtele de unde vrei (Orange cosmo voda) noroc! si inainte da copy la toate numerele pe care le ai in cartela. bafta!winking

| Flaviucu a răspuns:

Cartela cu numar?

| George123890 a răspuns:

Ii scoti cartela din tel si iti iei o cartela noua si-o pui in locul cartelei veche si daca iti va cere parola o copiii de pe o foaie de la ce ti-a dat cartela

| Pascu_Alexandru_1998 a răspuns:

Cumperi o cartela cu ce retea vrei tu si o scoti pe cea veche dint telefon si o bagi pe cea noua.