| Laviniaa a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy S si nu stiu cum sa scot pozele din telefon pe PC. Ma poate ajuta cineva?!

4 răspunsuri:
| ChildrenOfBodom a răspuns:

Bună. Sunt sigură când ai cumpărat telefonul, ţi s-a dat un anumit cablu de date. Este mic, şi de obicei negru. Are 2 mufe,unul îl bagi in PC şi unul în telefon. Caută să corespundă. Şi o să îţi apară după ce faci introducerea, pozele tale, muzica etc. Şi aşa poţi introduce şi muzică pe tel şi imagini, teme, jocuri.

În cazul în care nu ţi s-a dat cablu, îţi spun eu, cât ai căuta şi pe google şi oriunde nu ai cum să transferi pozele de pe telefon pe PC fără cablu de date!

.

| Girlll a răspuns:

Prin cablu de date, dk ti-a dat happy

| fathaabesstt a răspuns:

prin cablu de date

| Laviniaa explică:

Da, am cablu, evident ca mi-a dat prin cap sa bag cablul de date in pc laughing. doar ca nu gaseam folderul cu pozele respective. Acum l-am gasit-era "DCIM". Multumesc oricum big grin