| Rony56 a întrebat:

Am windows 7 ultimate si cand ma duc in meniul ala de start, vreau sa imi dau notepad si imi scriu acolo la " Search program and files ". Scriu notepad si imi apare ceva fara iconita si scrie Programs. Dau click si imi da o eroare. Cum rezolv?

3 răspunsuri:
| ByTyger1 a răspuns:

Ori il iei mdupa situ:http://en.softonic.com/s/windows-7-notepad
iar daca nu parera me bagati windows xp consuma si resurse putine si nai trebuie cu el.

| Clau95200 a răspuns:

Puteai sa fii mai sugestiv, poate aduceai si ceva poze. oricum cred ca stiu ce eroare iti da, s-a modificat totul din registry. Parerea mea este ca poti face urmatorii pasi:
Click dreapta pe ecran->New->text document [ notepad ] si ti se deschide fereastra notepad

| Rony56 explică (pentru Clau95200):

Nu conteaza, am rezolvat totul singur, era da, din registri. am sters ceva de acolo ca m-am uitat pe net si acum imi merge