| Skarr a întrebat:

Am zgariat ceva de metal negru mat.
Zgarietura nu e mare dar voiam sa returnez produsul si ma gandeam daca am cum sa acopar zgarietura sau sa nu se vada ca a fost zgariata.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu acoperi nimic!
Daca stratul de vopsea se zgaraie atat de usor, atunci inseamna ca nu este strat protector, doar de ornament si se va putea desprinde cu uzura normala.
Daca dai peste cu ceva vopsea, atunci se va vedea ca ai intervenit, ceea ce este motiv suficient sa nu-ti ia marfa inapoi!

| danbnz a răspuns:

Marker negru.

| Sonia822 a răspuns:

Polish