| BUBULINA a întrebat:

Apa oxigenata strica parul?
Daca imi dau pe par cu apa oxigenata il arde?
Are efecte adverse?
Vreau sa-l mai deschid un pic...

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Uite aici parerile unor persoane care au folosit apa oxigenata:
http://sfaturi.eva.ro/......-5212.html

7 răspunsuri:
| angel_5676 a răspuns:

Apa oxigenata iti deschide putin parul! Si eu am folosit cand eram mai mica si satenahee hee si ma dadeam de cateva ori pe saptamana si chiar il deschidea!

| angel_5676 a răspuns:

Si nu, nu strica parul, nun il arde, nu i se intampla nimic! Poti sa te dai linistita!

| Arthur a răspuns:

Apa oxigenata este un acid. Dupa tine cam ce efect crezi ca are?

| ana_8064 a răspuns:

In locul tau nici nu m-as gandi am o cumnata care s-a decolrat si a trebuit sa se tunda pentru ca i se intindea firul de par si nu mai avea nici o stralucire incearca sa folosesti o vopsea de par mult mai deschisa decat culoarea care vrei sa iti iasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il arde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagamiash eu ceva in apa oxigenata! e un *** angry cine zice ca decoloreaza se inseala.Eu am incercat sa fac asta si nu mi-a iesit nimic(parul meu era blond). Nu mai suport nu mai stiu ce sa fac, nici pudra nu vreau sa folosesc pentru ca si asa imi pica parul... Fetelor NU FOLOSTITI APA OXIGENATA, E UN rahat!

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Incearca COLOR OFF, este un decolorant profesional rusesc ce nu arde parul, e foarte bun: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional, aici vezi mai multe poze, inainte si dupa decolorare, il poti comanda la nr 0754921669