| DabiJaWL a întrebat:

Are ceva daca imi usuc papucii pe calorifer dupa ce i-am spalat in masina?

3 răspunsuri:
| Skippy223 a răspuns:

Nu neaparat. Dar daca sunt din material care arde usor, se poate topi, lipi de calorifer si sa ia foc asa ca mai bine pune-i pe un prosop si pe urma pe calorifer, parerea mea.

| 324B21 a răspuns:

Nu vad nicio problema. Ai doar grija sa nu se infierbante prea tare (daca caloriferul e prea fierbinte) sa nu i-a foc, dar nu cred ca s-ar putea.

Numai ai grija ca s-ar putea sa se stranga (nu stiu despre ce papuci vorbesti, papucii de casa sunt ok, dar daca sunt cum ar fi din piele, te rog mult sa nu-i pui pe calorifer ca se strica).

| DabiJaWL explică (pentru 324B21):

Sunt tenesi din Pull&Bear