| Summer43vr a întrebat:

Hei TPU.am nevoie de ajutor. am o pereche de blugi si intr-o zi i-am spalat, dar i-am spalat doar in jumatatea de sus.si apoi i-am pus sa se usuce pe calorifer si am incercat sa ii usuc si cu uscatorul de parlaughing-aveam nevoie de ei urgent.si apoi i-am pus la spalat in masina de spalat. acum au pana unde i-am spalat prima oara 1 dunga si nu se duce sub nici o forma...am incercat cu toti deterngentii. i-am mai spalat de vreo 3 ori...cu ce credeti ca pot sa ii curat ca sa dispara dunga?

Răspuns Câştigător
| pufoseniapuf a răspuns:

Daca chiar nu merge cu nimic...asta e. big grin Dar nu dispera laughing pentru ca poti face o chestie haioasa pe care am facut-o si eu. Pur si simplu ii tai pana la dunga aia si-ti faci pantaloni scurti.laughing Pare aiurea, dar daca alta solutie nu e. thinking

1 răspuns:
| Dildau a răspuns:

Cu foarfeca =]