| andalutza a întrebat:

Are cineva id unei vedete romanesti?

124 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Andalutza, id-ul meu e bogdan253! Dar ma vad nevoit sa-ti zic ca sunt o persoana destul de ocupata (doar sunt vedeta), deci nu garantez ca am timp sa vorbes cu tine pe mess.

| maryana5 a răspuns:

Al meu e bun? big grin

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Da, am ID-ul lui Lili de "La Bloc "

| guralivul a răspuns:

Nu sunt manelist dar daca iti trebuie stiu doar id-ul lui Babi Minune -> babi_minuneTV; Ionut Cercel -> ionut_cercel97

| dumitruanca17 a răspuns:

Nu cred ca st kreva advwinking
daca reusesti la vreun concert s o intr si sa-i ceri idwinking
altfel nu te my chinui s il obtii d la alte persoane sau my ales de pe netrolling on the floorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id dianei dumitrescu:dia_diana_tonca
sper sa-ti fie de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.am id lui pohebe tokin:phobe_tokin_elisahbet.pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna andaluta eu sunt adelina si am noul id a lui diana dumitrescu unde vorbeste cu fanii.este diana_regina_ducu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana Dumitrescu:dia_diana_tonca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da id-ul adelei popescu: adelepopescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il am eu pe a lui ionut cercel si babi minune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il am pe a lui joe jonas din jonas brothers sper sa va fi de folos pentru ca eu am vb cu el si vedeti ca vb in engleza trebuie sa stii fb engleza id:jouh_jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nu am.eu las vrea pe al lui bill kaulitz(TH)... vreau sa-i rog si eu pe cei care au id lui.sa mi-l dae si mie.va roogg... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am si il caut pe a lui Irina Nicolae ID-ul. Tu il ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cautama pe id asta; teo_stelistu 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am id domnuluilaughingBasescu. Daca vreti sa ma contactati luati id asta:deanutzu_the_ice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, are cineva id-ul lui Andreea Balan?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, toti fraieri dau id vedetelor falese dar eu nu eu sunt andreea patrascu si am ales sa iti raspund tie ca sa iti spun ca id meu e deea_patr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu id meu e krinutzadulcik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu a lui andreea patrascu id-ul este; patrascuandreea55 este bun ca il am si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici eu, si va rog cine are id-ul lui aresnium din ozone sa intre pe id meu simi_mitza si sa mi-l dea plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am pe a lui smily si e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa te pot ajuta dar eu il am pe al dianei dumitr si al andei adam! Sunt de folos? Diana_dumitrescu_regina24@yahoo.com,anda_adam_2007_stil,deea_patrascu2009,nicoletanyco_luciu,Bogdan_albulescu2000,joe89_jonas,augustin_viziru8871 si andreeabalan20022001

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
miar trebui si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau id lu joe jonas