| mafiotuXXL a întrebat:

Are cinvaa piesa astaa sau sa imi deiee cineva de unde sa o descarcc este o manea "de ramaneai sa vorbim poate ne intelegeam mai lasam eu mai lasai tu azi in brate ne strangeam " dauu Funda si 2 EURO pe tell see oferaa cinevaabig grin lasatii idd sau datii pMwinking lasatii pm cuu IDwinking sau ca sa maii vbb vaa rogg ma ajutaa cinevaaaaaa

Răspuns Câştigător
| nextlevel999 a răspuns:

Mai daca canta o tipa piesa asta
te pot ajutawinking

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu te balbai numai in scris, sau si cand vorbesti? Cred ca ti-a luat o zi intreaga sa scrii duda asta!

| nextlevel999 a răspuns:

Deci vrei piesa?

| b3nYy a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/play4me/e56dc0cdf260fe asta e. tio dau eu daca nu stii de unde sa o descarci

| Crivi a răspuns:

Du`te la maestru` dan bursclaughing))
mai esti si mafiotlaughing)