| Bianca26bb a întrebat:

Are vreo legatura Oana Dobre cu Mircea Badea (in afara ca amandopi sunt jurnalisti)?big grin

Răspuns Câştigător
| dreamerlainen a răspuns:

Biank :)
Oana Dobre e de "enspe" mii de ori mai desteapta decat Badea. Apropo, daca te intereseaza mai multe despre "ziarista blonda", cum isi spune chiar ea, iata adresa blogului ei: http://oana-dobre.blogspot.com/.

9 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Nu e nicio legatura. Mircea Badea e de cativa ani cu fotomodelul Carmen Bruma, asa ca...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Grim, de cand e Bruma fotomodel? Parca era la sport, "cititoare de prompter!"... Sau nu?! Si ieri am vazut-o, "in action"!

| casperboyy a răspuns:

Nu el e cu fotomodela (Carmen Bruma). Cat despre cat de incult e Badea iubymondialul chiar poti sa spui orice de Badea dar incult chiar nu e. Sunt sigur de exemplu ca el a invatat ca substantivele proprii se scriu in propozitii cu litere mari. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mult prea inteligenta oana dobre pentru un incult ca mircea badea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@casperboyy -nu este relevant.sunt prea lenes sa scriu cu litera mare, si daca ai sa ma urmarewsti, niciodata nu am sa le scriu cu litera mare aici, pe TPU.insa asta nu este relevant, numai cei saraci cu duhul se pot agata de o banalitate, mai ales ca apreciaza lucrurile comerciale. daca ai nedumeriri, imi poti trimite un privat, nu imi voi stresa neuronul cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai Carmen Bruma nu e fotomodel. ii spune Badea "topmodela"laughing.Si faza cu Badea incult.sa fim seriosihappyNu mai comentati voi copii, pustanii astia cu 3 carti citite pana la 20 de ani despre el happy...Numai de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

............sunteti fani tom si jerry cred... pokemon si blondy.numai astai pot scrie asa despre oamenii astia doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oaana Dobre e urata cu draci laughing... ce dinti are rolling on the floor

| ILReLeon3 a răspuns:

Nu cred ca s-ar intelege laughing Ar fi ca soarecele si pisica...