| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, Mircea Badea si Mihai Gadea sunt cei mai cunoscuti jurnalisti romani?

11 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Despre Mircea Badea ştiu că e cel mai cunoscut clovn român. De celălalt...mă abţin.

| Curious2 explică (pentru sabin89):

Dar de ce te abtii?
Nu iti place Mihai Gadea?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Babuinii aia doi nu sunt jurnaliști

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aproape.

| Simpatic a răspuns:

Or fi cei mai cunoscuti dar nu-s si cei mai buni

| johnnny123 a răspuns:

Daca tu crezi ca Badea si Gadea sunt jurnalisti inseamna ca nu stii ce este acela jurnalism.

Badea si Gadea sunt doi propagandisti platiti sa imparta limbi, scuipati si dezinformare dupa cum dicteaza interesul angajatorului lor. Nu au nici o legatura cu profesia de jurnalist, care presupune integritate si slujirea adevarului.

| cristimihailov a răspuns:

Ce fac ei nu e jurnalism...

Răspuns utilizator avertizat
| Elelei a răspuns:

Cine sunt astia?