| NU.Conteaza a întrebat:

As dori daca poate sa-mi spuna cineva cum pot calatori singur cu avionul, precizez ca am 17 ani ( fac in sept 18). Uni prieteni mi-au spus ca poti dar ca trebuie sa platesti 40€, dar cand am sunat si am vorbit la Wizz Air au spus ca nu pot sa sbor singur.
Daca stie cineva vreo companie de zbor sau un mod de a putea zbura singur pana in Spania, Valencia.
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ChiriSthineeE a răspuns:

Buna! poti zbura singura dar avand in vedere ca esti minora. pana in septembrie. trebuie ca parintii tai sa semneze o procura din cate stiu eu si prin aceea ei isi dau acordul ca tu sa poti zbura singura!:* pup sper ca ti-am fost de ajutorhappy(nu trebuie sa dai nici un ban)winking

| NU.Conteaza explică:

@ ChiriSthineeE
Stiam si eu ca trebuie cu procura, dar tot trebuie sa fiu lasat in grija cuiva, stiu ca uni au fost lasati in grija stewardesei.
Oricum merci de ajutorwinking
App...mi se pare amuzat ca ai pus verbele la feminin...chiar daca eu sunt baiatlaughing

| misu a răspuns:

Iti trebuie pasaport cu semnatura la ambii parinti