| Alexasultau a întrebat:

As dori si eu daca stie careva unde trebuie sa las CV sa ma angajez in parc la acele ( portocale ), cei care vand sucuri si restul. Nu stiu cum se numesc posturile si nu stiu ce trebuie sa scriu pe ejobs sa gasesc.

Sunt din bucuresti iar in parcuri vand majoritatea sucuri naturale si tot felul.

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Ai greșit categoria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici se pun intrebari despre TPU.Intra pe ejobs si cauta "locuri de munca", Trebuie sa specifici si localitatea.