| Oliwer123 a întrebat:

As putea sa schimb procesor cu unul mai puternic de la AMD la aceasta unitate?

https://altex.ro/......ddr3-linux

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Ai putea, dar nu merita! Pentru office/internet este suficient, pentru jocuri este deja "depasit".

| FaraNume1245 a răspuns:

Cred că poți, dar dacă vrei pentru gaming nu recomand să-l iei gata făcut.

| xVictor a răspuns:

Sub nicio forma nu-ti recomand acest pc. E slab, foarte slab. Respect decizia de a lua amd pentru ca si eu sunt amd. dar crede-ma, mai bine mai tii niste bani si-ti iei macar 870k x4 athlon sau un fx daca nu chiar un ryzen. indiferent de ce procesor din gama ryzen. Crede-ma, e slab rau asta ^_^ iar ce-am zis eu mai sus. e pe undeva la 20 de mil max. Sfat, mai bine mai astepti.