| freaky95 a întrebat:

As vrea sa stiu daca este vreo posibilitate de a conecta un monitor VGA la un ps3. Am auzit de un adaptor VGA to hdmi care apoi se conecteaza la ps3 insa nu gasesc niciunul la care sa se conecteze cablul monitorului si sa aiba iesire hdmi. Va rog sa`mi spuneti care stiti big grin

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai aici : http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-adaptor-hdmi-vga.html.
De obicei se foloseşte un adaptor sau convertor.

| freaky95 explică:

Am cautat si eu acolo dar nu gasesc vreun adaptor in care sa intre cablul de la monitor si sa aiba iesire in hdmi, numai dvi cu iesire in hdmi