| cristicris206 a întrebat:

As vrea sa trimit o scrisoare si nu stiu daca costa. Daca da, cat ar costa?

5 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Parerea mea trimite recomandata sau cu confirmare de primire. Putina lume trimite scrisori si o sa faca foarte mult timp cea simpla.

| cristicris206 explică (pentru SoulReaver):

Plateste cel care trimite?

Răspuns utilizator avertizat
| 4ndr33y a răspuns:

Cred ca 3 lei simpla, 5 recomandata, 7 cu confirmare de primire.

| Irinelp a răspuns:

Nu plătești scrisoarea ci un timbru care trebuie pus pe plic și prețul depinde, dacă o trimiți normal sau recomandat, depinde dacă o trimiți în România sau în altă țară.