| anonima_6654 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi vopsesc camera dar nu stiu ce culoare eu m-am gandit sa o fac roz cu gribig grin Imi puteti da cateva sugestii? Mersibig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede fain roz cu gri. eu am 2 pereti roz si 2 mov deschis deschis. se vede oktongue

| CuppiDoon a răspuns:

Incearca un perete Visiniu si restul roz... Tavanul fa-i niste cercuri roz si altele care le inconjoara visinii si tavanul sa fie un mov sau o combinatie de roz cu visiniu.

Am gasit o lampa sper sa intelegi ce vreau sa-ti spun http://www.copilul.ro/img_articol/art_motive_decorative_roz.jpg

| dariu a răspuns:

Albastru cu rosu verde cu gri roz cu galben rosu cu alb depinde