| Fatacuochicaprui a întrebat:

am si eu o intrebare, as vrea sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare, pana acum nu m-am mai vopsit iar parul meu este un saten inchis, as vrea sa ma fac blonda dar nu stiu daca mi-ar sta bine pentru ca eu am tenul putin masliniu, imi puteti da cateva sugestii?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu cred ca ti-ar sta bine blonda...de ce nu te faci roscata? :))
http://www.curly-hair-styles-magazine.com/......ditor.html
succes! :*

| Fatacuochicaprui explică:

Aa si am ochi capruibatting eyelashes

| dudu13 a răspuns:

Roscata big grin ar fi foarte faintongue

| Larisukaaa a răspuns:

Mo cele mai reusite roscate sunt cu tenul rozaceu sau alb...la masliniu merge si brunet cum e solista de la pussycat dolls