| ArteFacT a întrebat:

Assassin's Creed 2 si Assassin's Creed Brotherhood sunt acelasi joc?

6 răspunsuri:
| X a răspuns:

Nu assasin creed 2 e vorba despre Ezio Auditore da Firenze fiul assasinului 1 iar in assasin creed brotherhood numit si 3 e despre o fratie de assasini

| bog16 a răspuns:

Nu. AC2 este al doilea joc AC.ACB este o continuare la 2 si joci tot cu ezio.

| bog16 a răspuns:

Apropo x Brotherhood nu e 3. 3 apare acum. gandeste la sims 2 cum a aparut apartment life sau alte expansionuri, brotherhood e un fel. ca ai vazut ca acum a aparut sims 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...AC2 este deaj aparaut iar AC Brother trebuie sa apara si este continuarea lui AC2

| RobyUhtred a răspuns:

Assassin's creed brotherhood este continuarea de la Assassin's creed 2

| Dimitrix a răspuns:

Nu. Assassin's Creed Brotherhood este continuarea lui AC2. Si pentru cine a zis acea mare prostie ( ca AC Brotherhood este 3) AC3 trebuie sa apara.