| Zas a întrebat:

,aveti idee daca de pe situl amazon.com pot achizitiona ceva cu paysafecard? multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| DeathIncarnate a răspuns:

Nee

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz nu poti face asta la Dragoste si sex.

| Zas explică (pentru anonim_4396):

Sincer,chiar nu m-am uitat cand m-a intrebat unde vreau sa postez intrebarea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zas):

Inteleg si iti cer doar putina atentie, altfel o voi interpreta ca incalcare voita a regulamentului.Mult succes.

| mel24 a răspuns:

Nu cred ca accepta, dar daca ar accepta ai grija ce produse comanzi ca unele produse nu pot fii trimise in Romania! bafta!