| Gerginel a întrebat:

Aveți idee unde pot găsi și eu adeverința de salariat? Îi trebuie tatălui meu care a lucrat între ani 70-85 cu categorie și mai nou ni s-a spus ca îi trebuie adeverința asta pentru a i se lua în calcul și primele care le-a primit! Țin sa mentionez ca firma respectiva nu mai exista și nu știu de unde sa încep căutările! Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca intreprinderea nu si-a continuat activitate mai gasesti arhiva intreprinderii la Arhivele din judetul unde a avut sediul.

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Din arhive