| crazygirlyo a întrebat:

Bey.stiti cumva ce se mai da anul asta la sfarsitul clasei a 8a.adica pentru cei care trec anul asta a8a? dam capacitate...admitere pentru liceu. teste nisa, tisa, pisa cum se numesc.sau ce? fundita pe ajutor.

1 răspuns:
| Oti a răspuns:

Buna! Eu acum am terminat clasa a 8a si intru la liceu:d
Pot spune ca sunt cat de cat usurata pentru ca am scapat cu examenele astea de admitere si toate celehee hee
Din cate am inteles s-ar putea ca incepand din anul acesta sa se dea examene cum se dadeau inainte.Si cand spun inainte ma refer pe timpul parintilor nostriwinking

Eu iti urez mult succes la admitere!happy

Fundita?batting eyelashes