| LoveMyDool a întrebat:

Acum cateva zile, mi.am reicarcat telefonul cu minute, si azi cand am vrut sa trimit un sms mi-a spus ca nu se poate trimite si dupa am primit un sms de la 333 cum ca contul meu ar fi in perioada de gratie, ce sa fac?

1 răspuns:
| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Am patit-o si eu. Cei de la oringi nu au acceptat cererea ta pentru respectiva incarcare, chiar daca ti-au trimis mesajele corespunzatoare. Uneori apar erori si e bine sa verifici de 2 sau chiar 3 ori reincarcarea si eventualele optiuni.