| deutza254 a întrebat:

Buna am descarcat imvu mi-am facut cont dar insa cand il deschis imii apare homepage`ul dar cand sa merg sau sa fac o actiune se inchide imi da o eroare intru`un partar si dpa cand inchid eroarea imi apare :imvu was crashed, restart now? dau yes si le fel se intampla ajutati`ma va rog;((((crying ce sa fac? fundita la cel care merge:Xmentionez ca l`am dezinstalat si l`am inst din nou de 3 ori sunt disperata va rog ajutor va rog

1 răspuns:
| abcdefgh12345678 a răspuns:

Nu mai juca imvu ca ii plin de virusi si iti distrugi pc-ulwinking