| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am nevoie de un medic, un medic stomatolog, un politist si o persoana din cadrul armatei. Sunt persoane pe acest site care poseda aceste meserii? As vrea sa-mi raspunda la cateva intrebari. Multumesc anticipat.

P.S. Sper sa nu vi se para ciudata intrebarea

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din cate stiu @Brigaela a terminat medicina

| Hammurabi a răspuns:

Ce fel de medic? ce specializare?

| Omis a răspuns (pentru Hammurabi):

Păi... as avea mai multe intrebari, din intreaga ramura a medicinei, deci nu as putea spune exact ce specializare, dar cred ca medicul generalist ar trebui sa stie din toate, banuiesc.
Creeeed, sper sa nu ma insel laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Omis):

Ai putea să pui direct întrebările. Presupun că sunt mai mulți medici aici pe site.

| Omis a răspuns (pentru Hammurabi):

Daca stau sa ma gandesc mai bine, as avea nevoie de un medic in specializarea chirurgie si un medic legist.

| Omis a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu pot pune intrebarile direct aici, din diverse motive.