| anonim_4396 a întrebat:

Am nişte probleme cu nişte telefoane mai vechi şi acum aş dori să le scot la vânzare dar nu cred că le-ar cumpăra cineva. Mă gândeam să le repar dar nu ştiu cât costă reparatu. Problema lor este că nu mai merge lumina de la display, adică poţi să faci orice vrei cu telefonele dar nu se mai aprinde luminiţa aia. Dacă aveţi habar reparatu vă rog spunţi-mi. Telefoanele sunt amnândoua nokia, unu 2760 şi unu 1600.

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Faci cont pe okazii.ro si le mariti ca piese de schimb si gata

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

La cosmote/germanos poti merge cu telefoane vechi, mai pui diferenta si iti cumperi unul noi. La fel si la Orange, doar ca la Orange poti duce un singur telefon. Un telefon vechi valoreaza 10e. Sa-l repari?! Nu cred ca se merita.

| Loloz a răspuns:

@boogy : dar eu nu vreau sa-mi cumpar telefon nou, vreau doar sa scap de alea