| HeiSweetie a întrebat:

La telefoanele mobile nokia 2760 se poate pune card de memorie? dar cablu de date? si daca se poate cam cat ar costa cablul de date si cardul de memorie?

Răspuns Câştigător
| ema01 a răspuns:

Din pacate nu exista card de meorie si cablul de date daca nu ti-la dat cand ai cumparat telefonul-l nu poti cumpara altul! Fundita?

2 răspunsuri:
| Adisoo09 a răspuns:

Nu merge.big grin

| CrysNeiger a răspuns:

Card si cadblu de date exista dar trebuie sa cauti ceva (in jur de 1 saptamana) pe net sau la magazinele de specialitate.Cardul costa in functie de marimea dorita iar cablul in jur de 30lei.Doar pentru ca nu l-ai primit in pachet nu inseamna ca nu pot cumpara separat.Nici eu nu am primit dar ni-am cumparat.