| danydanydany a întrebat:

Am o intrebare big grin Am hi5 si la mine trebuie aprobate comm-urile. dar cum aprob un comm dispare unul anterior. si tot asa. nu le sterg sau asa, doar v-am zis daca aprob unul nou altu mai vechi dispare nu mai apare la poza. "acolo unde scrie comentarii" apare numarul de comm exacte da nu stiu unde dispar comm'urilestraight face. ii ceva setat din hi5 sau din ce cauza. Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu e neaparat de la ei, poate e de la tine. Intreaba prieteni si vezi daca ei le pot vedea, daca da, inseamna ca ai tu o problema cu netul. Daca nimeni nu le poate vedea, atunci cred ca e de la ei. Oricum, te sfatuiesc sa le schimbi, fara aprobare si sa le pui sa poata da toata lumea sa dea sau numai prietenii si daca nu iti plac sa le stergi.

| mariusrap a răspuns:

La o poza sunt vizibile doar 50 de comentari restul sunt sterse d la poza dar din contoru de comentari la poze ramantongue, nai ce sa-i faci asa ii la oricine bft