| IAndra a întrebat:

am o intrebare pe facebook nu ma lasa sa comm la poze si nu stiu ce sa fac ajutati-ma rapid!
funda!

9 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Poate nu erai conectata sau are pc-ul o eroare.Se rezolva de la sine.Si mie imi face asa uneori. :]

| IAndra explică (pentru JeffRider93):

Nu cred ca de doua-trei zile

| JeffRider93 a răspuns:

Atunci trebuie sa chemi un specialist.

| IAndra explică (pentru JeffRider93):

Numai pe facebook meu lu fratele meu nu se intampla si nici mamei

| JeffRider93 a răspuns:

Poate a intrat cineva pe contul tau (cineva care ti-a spart parola poate) si a activat o aplicatie care sa nu-ti permita sa comentezi la imagini.

| IAndra explică (pentru JeffRider93):

Nu se poate ca pot sa vb cu prietenii

| JeffRider93 a răspuns (pentru IAndra):

Are logica asta -.o Dar, poate a activat o aplicatie la care sa nu poti comenta la imagini.

| IAndra explică:

Va rog va ajut si euuuuuu

| IAndra explică:

Ajjjuuuuuuuuuutaaaaaaaatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-maaaaaaaaaaaaaaaaaa
plzzzzzzzzzzzzzzzzzz