| ZapaciLaa a întrebat:

Am o intrebare...
Un coleg de-al meu pe care il cunosc de la gradinita, imi tot pune mana dupa gat, ma prinde de mana si nu mai imi da drumul si cateodata ma mai imbratiseaza. E un prieten foarte bun si cea mai buna prietena a mea il place... credeti ca doar vrea sa o faca geloasa? app... mie nu imi place de el big grin

Răspuns Câştigător
| madalinaa_2505 a răspuns:

Nu vrea sa o faca geloasa pe prietena ta ci mai degraba vrea sa stie ca va are pe amandoua, adica ca si tie si ei va place de el...un fel de ¨macho¨al claseihee hee

1 răspuns:
| Tiffany89 a răspuns:

Vorbeste cu elbig grin Intrabal de ce face toate asteabig grin