| revolver2010 a întrebat:

Salut TPU,

AM la scoala o colega de care imi place mult si cred ca si ei ii place de mine pentru ea tot vorbeste cu un coleg (cel mai bun prieten al meu) si el imi spune ca ea vorbeste cu el doar ca sa ma faca gelos si azi el mi-a spus ca ea i-a spus (scuze de repetare) ca ma place. Ideea este ca ea incearca sa fie mai ignoranta. in sensus' ca ea nu trateaza special fata de altii, ba chiar cateodata ma injura si imi arata semne. Ce credeti? Face asa pentru ca ma place sau face asa pentru ca nu ma place si vrea sa scape de mine?

P. S dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Yryna14 a răspuns:

Pai, eu in locul ei, daca te-as placea, as vrea ca tu sa faci primul pas nu sa fiu eu prima thinking Daca tu chiar ai incredere in prietenul tau si crezi ca spune adevarul, atunci spune-i fetei ce simti tongue Daca si ea simte la fel, iti va zice... Daca nu, mai sunt fete pe lume tongue