| Madutza1598 a întrebat:

Buna ma numesc Madalina si am o intrebare. Iubesc un baiat. foarte mult de aproape 2 ani, nu am fost cu el impreuna dar am avut multe tendinte. prietena mea cea mai buna. s-a apropiat de el din ce in ce mai mult.pana cand. lui nu ii mai pasa de mine. la scoala ea il tot imbratiseaza si face chestii ca sa ma faca geloasa si a si reusit cum fac sa il uit? Il iubesc enorm dar ea vrea sa ma faca geloasa!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Tu dc nu te apropii de el? Cum o poţi considera cea mai bună prietenă dacă te face să suferi?
Îmi cer scuze că am răspuns cu alte întrebări.

| Madutza1598 explică (pentru misterioaѕa):

.
Adica era cea mai buna prietena...

| misterioaѕa a răspuns (pentru Madutza1598):

Nu renunţa la el pentru o trădătoare ca ea.

| Madutza1598 explică (pentru misterioaѕa):

Am sa incerc.

| misterioaѕa a răspuns (pentru Madutza1598):

Şi dacă respectivul nu te place renunţă! Dacă nu te place acum nu te va place nici pe viitor ci va sta cu tine ca să profite.

6 răspunsuri:
| andra121 a răspuns:

Nu iti e prietena adevarat! Gandeste-te la altceva sau la altcineva. Incearca sa il eviti. Gaseste un lucru care sa iti placa si care sa iti ocupe timp. Poate reusesti sa nu te mai gandesti la el. Va fi greu sa il uiti mai ales daca invatati in aceeasi scoala. Succes!

| Chubacabra a răspuns:

Hmm.

Esti sigura ca aceasta dragoste nu e doar in capul tau? Si in legatura cu prietena ta, da-i doua palme peste cap, si vezi. Prietenii nu te lasa la greu. Falsifitatea prietenei tale este una josnica, chiar este o fapta de neiertat.