| Radu_Roxana_1987 a întrebat:

am o tableta i-inn, imi puteti spune cum ii dau un restart, revenire la setarile din fabrica, care sunt butoanele pe care trebuie sa le folosesc?

Răspuns Câştigător
| Bestialul1 a răspuns:

Din setari poti face asta eu la tableta mea nu am incercat dar la telefon am la setari: Confidentialitate si de acolo fac treaba asta

| Radu_Roxana_1987 explică (pentru Bestialul1):

Nu pot sa intru in setari deoarece am blocat-o si nu imi mai aduc aminte parola.Alte metode?

2 răspunsuri:
| Bestialul1 a răspuns:

Eu la tableta mea am in spate o gaura mica si jos scrie reset. Daca te duci la o firma de reparatii sau chiar de unde ai luat-o iti baga acolo un cuisor si se reseteaza