| MeMe123 a întrebat:

Buna am pierdut toate conversatiile cu o anumita persoana de pe facebook din cauza unei neglijente, le-am sters din greseala de pe tableta si s-au sters si de pe PC. Cum fac sa le recuperez am descarcat arhiva mea facebook dar nu sunt acolo doar cele recente de azi ce am vb pana sa sterg... SPUNETI-MI CA NU LE-AM PIERDUT crying((( MS ANTICIPAT

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Cred ca singura ta solutie este sa suni persoana cu care tot vorbeai si sa ii ceri sa ti le trimita.

In felul asta relationati si fizic.