| CatalinBoss93 a întrebat:

Cum recuperez conversatiile de pe mess pe care le-am sters din greseala? URGENT!

Răspuns Câştigător
| mary4048 a răspuns:

Recuva.ia-ti programul de pe net si recuperezi de pa hard ce ai sters.

4 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! intra pe mailul tau(chiar din messenger), in casuta de cautare bagi id-ul persoanei cu care ai vb, dai cautare si ar trebui sa vezi toate convorbirile.
O zi buna

| Azµre a răspuns:

Odată șterse nu le mai recuperezi. De parcă ar fi avut cine știe ce importanță...

| Amneziedevise a răspuns:

Simplu: nu le mai recuperezi.

| anagrig a răspuns:

Din pacate messul nu stie ca "din greseala".Nu le mai poti recupera.Imi pare rau. :'(