| Ursuletuuuuuu a întrebat:

Am probleme cu facebook-ul! Nu merge sa postez nimic scris imi spune ceva de genul "ati introdus acelasi text de doua ori la rand" si nu e nimic ...nu inteleg de ce nu merge thinking! mersi frumos. funda

Răspuns Câştigător
| Brainn a răspuns:

Astepti putin, si isi revine!happy. Incearca sa te loghezi din nou happy.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Postezi o fotografie,un videoclip,sau orice altceva, si poţi adăuga şi comentariu, sau poţi să dai simplu like, dar a posta doar aşa numai ceva scris, nu se poate.

| Ursuletuuuuuu explică:

Nu pot sa fac nimic... nici sa dau like, nici comment, nici sa postez vreo ceva...