| vianya a întrebat:

am sa merg un weekend la un hotel de 4 stele.Cat ma costa un acces la piscina, estimativ?

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Cauta pe site-ul hotelului.

| Amy240 a răspuns:

Depinde la ce hotel o sa te cazezi. Cel mai sigur uita-te pe site sau intreaba pe cineva de acolo cand ajungi. Sper ca te-am ajutat happy

| vianya explică:

Tocmai ce m-am intors. pe site-ul hotelului nu era precizat, desi am stat 3 nopti accesul la piscina nu a fost gratuit, pentru 2 ore tariful era de 35 de lei! multumesc pentru raspunsuri tuturor!