| alinadany a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns urgent.Se poate ca dintr-o prezentare power point sa scoti un document? in prezentare sunt foarte multe texte si imi trebuiesc ca si document, si am doua solutii ori scriu la mana tot(si sunt 22 de slide-uri) ori il fac document
PS:textul nu poate fi copiat dupa slide
Astept raspuns.Primul raspuns care imi este de folos primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Fa din power point un pdf si din pdf transforma in word si poti copia si edita in voie textul. gasesti servicii de genuil asta gratuit pe net doar cauta pe google. powerpoint to pdf si pdf to word. sau pdf to text daca este doar simplu text