| Gabica a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum pot sa pun muzica pe o prezentare Power Point si sa fac slide-urile sa se deruleze singure.Stiu sa pun muzica, dar atunci cand vreau sa schimb slide-ul se opreste.Primul raspuns corect primeste

Răspuns Câştigător
| Allexutza99 a răspuns:

Dai undeva unde iti scrie insert, dai insert sound, pui muzica dorita, dai clic dreapta unde iti apare sunetul si dai costum animation si iti apare ceva intr-o parte cu o sageata in jos dai acolo si dai efect options si scriii acolo la after cate sliduri ai!
Cu placere! Funda te rog!