| ralucaioana1990 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, am o pagina pe facebook, si caut admini daca vrea cineva... sa imi spuna, insa ma o nelamurire, stiu ca ei pot sterge like-urile de la pagina, exista vreo setare in care doar cei cu access de manager sa poata stearga iar ceilaliti nu?

3 răspunsuri:
| LadyChill a răspuns:

Buna, as vrea eu sa fiu admina, am avut si eu o pagina dar mi-a fost furata, si aceeasi problema am avut`o si eu, mi-a fost sterse toate like-urile straight face

| ralucaioana1990 explică (pentru LadyChill):

Dai add pe facebook la : www.facebook.com/printesadeea ea este managera principala si vorbesti cu ea.

| LadyChill a răspuns:

Oke, multumesc mult! fb meu este la fel ca si numele TPU