| andreeaelena93 a întrebat:

Buna:*am si eu o intrebare cineva a plecat in spania...si vrea sa isi tina cartela de orange i-am rencarcat-o cu 4 euro si ii ia 12 centi pe mesaj stie cineva optiune sau ceva care sa ii ia mai putin? as va rog...

2 răspunsuri:
| Daniela1Laur a răspuns:

Dc nu activezi promotiile Orange? Cum sunt alea de la Vodafone cu 3000 de minute ...asa poti face si pe Orange!

| andreeaelena93 explică:

Eu am activata o optiune.dar lui ii ia 12 centi cand imi trimite mie mesaje mie imi ia din mesajele gratuite si vroiam sa stiu daca este vreo oferta si la el