| soph999 a întrebat:

Eu mi-am reincarcat azi cartela cu 4 euro. apoi ei mi-au retras cei 40 de centi pe care ii imprumutasem.acum am ramas cu 3 euro si vreo 40 si ceva de centi.As vrea sa imi activez o optiune cu minute in retea(orange)cu max 3 euro.problema e ca eu nu gasesc niciuna, eu cand dau la Orange Young, imi da doar 2 oferte, care sunt cu 5 respectiv cu 7 euro.
oare de ce nu pot vedea si celelalte optiuni?(la sora mea se vad)
am 14 ani impliniti.deci...
chiar nu inteleg.
va rog, putin ajutorbig grin
multumesc!

p. s: la Oferte, am gasit optiunea cu 400 de min in retea si 20 nat.cu 3 euro, doar ca este valabila doar 15 zilesad

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

La Orange young trebuie sa intri la optiunea 6 (Optiuni pentru tine) si acolo gasesti la 3 oferta de iarna.