| mery25 a întrebat:

am si eu o intrebare in privinta contului meu de facebook, mi-am schimbat numarul de telefon cu care m-am logat cand mi-am facut facebook-ul si acum cand dau sa intru in contul meu imi cere un cod de securitate...eu nu mai am acel numar si nu stiu cum sa fac sa pot schimba cu numarul meu nou pe care il am ca sa pot accesa din nou contul meu de facebook

2 răspunsuri:
| mery25 explică:

Esti mistoo

| Vev_4005 a răspuns (pentru mery25):

Pf si eu am cam aceeasi probleme numai k eu am codul dar imi sp k nu e bun cv de genu.offsad