| TPUajutor a întrebat:

Buna am si eu o problema mai deosebita la PC-ul meu si va rog frumos sa ma ajutati.Am instalat Windowsul la PC si functiona dar cu niste erori de la driverul NVIDIA da cred ca asta nu inporta.L-am desfacut sal curat de praf si apoi l-am montat mentionez ca i-am scos numai memoriile RAM si procesoru. Dupa curatare l-am pornit si am avut parte de o surpriza nedorita.PC-ul porneste pana la imaginea cu instructiuni adica imaginea unde scrie Gigabyte adica marca placii de baza, si se opreste acolo fara sa se miste mai departe nu pot intra in BIOS nu pot face nici o actiune.Mouselu tastatura primesc semnat parca totul decurge corect dar acolo se opreste si nu stiu ce are.Va rog urgent ajutor.Mentionez ca i-am facut si reset la bios.

2 răspunsuri:
| RinXIII a răspuns:

Probabil nu ai bagat ceva cum trebuie. Eu iti recomand sa il duci la un specialist IT ca asa fara sa il vezi pe bune nu prea stii ce sa-i faci...

| Cooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

Daca iti mergea cu erori...

... arunca-l sau vinde-l si ia-ti altul