| Bruunetzellu93 a întrebat:

am si eu un samsung wave723., si vreau sa pun alt fireware, si nu stiu cum,(cel mai bun raspuns primeste, vote + funditawinking

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu poți. Are Bada cu TouchWiz UI 3.0.
Tot rahatul ăsta de soft îl am și eu și nu am reușit să-i fac nimic.

| Bruunetzellu93 explică (pentru 0rlando):

Mai am si o problema, ca nu-mi apare aplicatie " App Samsung "

| Bruunetzellu93 explică (pentru 0rlando):

Salut, nu sti cum sa-mi deblochez telefonul Samsung 723 Wave?
soft ceva?happy Sunt pe Orange si vreau pe Vodafone de exemplubig grin

| 0rlando a răspuns (pentru Bruunetzellu93):

Eu personal, nu pot resofta/debloca tecât iPhone și Android.
Pe al tău cred că îl poți duce la un centru de decodări și ar trebui să te rezolve cu 30 de lei.

| Bruunetzellu93 explică (pentru 0rlando):

Mersi,de raspuns! happy