| o fata care te iubeste :x a întrebat:

am telefon Nokia 2680 slide, as putea cu bluetooth de pe telefon pe calculator sa-mi transfer poze? si daca da unde pot gasi bluetooth in calculator sau trebuie sa il downloade. help dau funda. nu prea ma pricep happy

Răspuns Câştigător
| Flash a răspuns:

Da, poti, doar ca trebuie sa cumperi un dongle bluetooth USB, daca nu ai unul: http://www.emag.ro/......le-EB-MDC1

5 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Trebuie sa-l cumperi

| vlad423 a răspuns:

Pai nu il ai in pc! trebuie sa cumperi un stick bluetooth! costa cam in jur de 10 lei!big grin il bagi la pc intalezi softu si dupa poti transfera fisiere de pe pc pe telefon sau invers, exact cum le poti trmite de pe tel pe tel! bafta!big grin

| BiaJ a răspuns:

Trebuie sa ai adaptor bluetooth la calculator...gasesti in magazine arata cam asa : http://www.phoenix-gsm.ro/produse-imagini/4038t.jpg

Funda?:D

| Mihai03 a răspuns:

Daca telefonul are bluetooth poti insa iti trebuie un adaptor bluetooth pentru calculator si il cumperi de la magazinele specializate: unitech, domo, flamingo, depozitul de calculatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge daca ai bluetooth numai pe telefon trebuie sa ai si pe calculator.in plus nu cred ca ai optiunea asta la nokia 2680slide.bluetooth la pc trebuie deja instalat de la furnizor ca sa mearga.pentru poze si altele foloseste cablul de date happy