| princess_4780 a întrebat:

am un aparat foto Hp Photosmart 547 si azi am vrut sa fac poze cu el si nu am reusit numai una, cand am vrut sa fac alta nu mi-a mai aparut chestia aia unde se vede ce fotografiezi, imi apare in continuu imaginea aia care am facut-o si imi scrie playback images, si am setat butonu ala la camera sa fac alta poza dar nu ma lasa pentru ca tot imi apara poza. Ce sa fac cu el? am incercat si la setari si tot nu merge, incontinuu numai poza apare si nu ma lasa sa fac alta.

2 răspunsuri:
| TheForeignConstantin a răspuns:

Pai, mai da si tu de butoane p'acolo... Comuta de pe 'playback' pe 'video' si apoi pe 'photos'... Ar trebui sa mearga doar facand asta thinking
Deschide, inchide, redeschide... Incearca chestii d'astea! happy

| CatalinaMarina a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa stergi poza.