| Andra_3333 a întrebat:

am un lg cookie fresh gs290.si nu mai merge bine. pot sa umblu doar pe o parte din el pe partea dreapta merge bine.in schimb. daca accesez partea stanga.comanda se face tot in partea dreapta. ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Same.User a răspuns:

Salut, daca il ai in garantie telefonul, aia e prima si cea mai buna solutie, daca nu du-l la cel mai apropiat magazin reparatii telefoane mobile. Model respectiv are ceva probleme cu display-urile.