| crazyyume a întrebat:

am un monitor LCD si l'am stropit accidental cu superglue. se mai poate indeparta sau e o cauza pierduta? nu m-am incumetat sa dau cu acetona. poate exista o solutie ceva

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da! Il scoti din priza! si il stergi cu niste vada cu spirt! dar incearca sa nu apesi pe el foarte tare deoarece il vei strica! sper ca am fost de ajutor!winking

| yomya a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun dar nu cred ca se va lua eu am dat cu superglue pe birou si s-a luat doar frecat fb cu buretele de sarma

| tudy10style a răspuns:

Incearca, cu putin diluant pe vata si dai oleaca