| Kadamedo a întrebat:

am un Nokia 500 si nu imi merg videourile de pe youtube. Siteul merge foarte bine, se incarca super repede, dar cand dau pe un video se face full screen, ramane negru si daca il las vreun minut apare unable to connect to server, si atat, apoi imi intra iar pe pagina. Cum fac sa imi mearga videourile?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu cred ca iti merg pe rezolutia telefonului tau.

| Kadamedo explică (pentru anonim_4396):

Am vazut pe net ca la altii le merge, deci suporta rezolutia, plus ca intru pe youtube pentru mobil.